Wylot z
Przylot do
Data wylotu
 
Data przylotu
 
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (2 - 12 lat)
Znajdź oferty
Tanie loty z Wrocławia (WRO) do Bolonii (BLQ) od 72 PLN
Lot Data Promocji Linia Lotnicza Cena
Kraków - Bolonia   od 2018-07-01 do 2018-10-25     99.00
Warszawa - Bolonia   od 2018-07-04 do 2018-10-25     99.00
Katowice - Bolonia   od 2018-07-02 do 2018-10-28     99.00

Nowoczesna wyszukiwarka tanich lotów z Wrocławia do Bolonii. Znajdziemy dla Ciebie tani bilet lotniczy na trasie Wrocław - Bolonia - Wrocław.


Bezpośrednie loty z Wrocławia do Bolonii (BLQ) oferują tanie linie Ryanair. Swoje loty na międzynarodowe lotnisko oddalone 6 km od centrum linie w okresie letnim 2018 udostępniają dwa razy w tygodniu w środy i w niedziele. Wylot z Wrocławia w środę o godzinie 14:25, lądowanie w Bolonii o godz 16:10, loty w niedziele 17:40-19:25. Powrotne loty z Bolonii do Wrocławia startują także 2 razy w tygodniu w środę w godz 12:15-14:00 i w niedzielę w godz 19:50-21:35. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Bolonii. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Wylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4318
FR
2018-08-26 18:55 Wrocław (WRO)
2018-08-26 20:40 Bolonia (BLQ)
Przylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4317
FR
2018-09-02 21:05 Bolonia (BLQ)
2018-09-02 23:50 Wrocław (WRO)
Oferta 1
Cena: 397 PLN
Wylot
Czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka
2018-08-26 12:30 Wrocław (WRO)
2018-08-26 20:25 Bolonia (BLQ)
1
W6 1825
2018-08-26 12:30 Wrocław (WRO)
2018-08-26 14:10 Eindhoven (EIN)
W6
2
FR 787
2018-08-26 18:40 Eindhoven (EIN)
2018-08-26 20:25 Bolonia (BLQ)
FR
Przylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4317
FR
2018-09-02 21:05 Bolonia (BLQ)
2018-09-02 23:50 Wrocław (WRO)
Oferta 2
Cena: 597 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4318
FR
2018-08-26 18:55 Wrocław (WRO)
2018-08-26 20:40 Bolonia (BLQ)
Przylot
Czas podróży: 22h 15m / 1 przesiadka
2018-09-02 21:25 Bolonia (BLQ)
2018-09-03 20:40 Wrocław (WRO)
1
FR 5002
2018-09-02 21:25 Bolonia (BLQ)
2018-09-02 22:35 Neapol (NAP)
FR
2
FR 5480
2018-09-03 17:30 Neapol (NAP)
2018-09-03 19:40 Wrocław (WRO)
FR
Oferta 3
Cena: 674 PLN
Bilety Lotnicze Wrocław (WRO) - Bolonia Forli (BLQ)

Tanie bilety lotnicze z Wrocława do Bolonii. Najtańsze loty. Gwarancja najniższej ceny, rezerwacja on-line lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Infolinia

32 728 30 26

Polecamy:
www.wroclawbolonia.pl Loty Wrocław Bolonia - Partner: Bilety Lotnicze dostarcza serwis infoloty.pl